امسال لباس بچه گانه چی مده؟

امسال لباس بچه گانه چی مده؟

امسال لباس بچه گانه چی مده؟کالکشن ترند ۲۰۲۴ لباس بچه دخترانه و پسرانه

یکی از سوالات تمام کسانی فرزند کوچیک دارن یا حتی مغازه لباس بچگانه دارن اینه که امسال لباس بچه گانه چی مده؟بهترین های لباس بچه دخترانه و پسرانه برای عید و مناسبت های خاص با مد امسال و رنگ سال کدوماست؟

نه به زمان های قدیم که یک پیراهن چند نسل میچرخید و تا از بین نمیرفت قابل استفاده بود و از تن بچه بزرگه در میوردن و میپوشوندن تن بچه کوچیکه،نه به بچه های این دوره و زمونه که هر لباسی رو تنشون نمیکنن و دنبال ترند ترین لباس های بچه گانه روز دنبا هستن.

امسال لباس بچه گانه چی مده؟

هر سال یکسری از مدل ها مد روز دنیا میشن و هر سال رنگ مخصوص به خودش رو داره حتی در لباس های ورزشی بچگانه نیز چنین است و تولیدی پوشاک ورزشی ارزان قیمت در منیریه تهران این موضوع رو به خوبی فهمیدن و همیشه طرح های زیبایی برای لباس ورزشی کودکان طراحی میکنند

پس با ما همراه باشید تا جدیدترین مدل ها و پرطرفدارترین رنگ های لباس بچه گانه امسال رو که خیلی ترکونده رو معرفی کنیم.

رنگ ترند امسال هلویی یا هلویی مخملی است که در تیشرت ها و بولیز های بچه گونه بسیار تولید شده.شباهت این رنگ با رنگ پوست انسان سبب شده تا به راحتی بتوان از این رنگ در تمامی مدل های پوشاک بچه گانه استفاده کرد و آنرا ست کرد.

امسال لباس بچگانه چی مده

امسال لباس بچه گانه چی مده؟لباس های بچه گانه ای که در طیف رنگی هلویی و رنگ های خنثی بوده اند.امسال بر خلاف سال های گذشته لباس هایی با رنگ های جیق مورد استقبال قرار نگرفت.

 

 

با گسترش صنعت چاپ شاهد بالا رفتن کیفیت رگ و دوام چاپ بر روی لباس ها هستیم .پوشاگ بچه گانه نیز از این امر مستثنی نیست.

مدل لباس ها با چاپ های بزرگ امسال مده و در لباس های بچه گانه دخترانه و پسرانه،تنوع رنگبندی در چاپ های زیبا و پر رنگ با شکل های بزرگ و چاپ شخصیت های کارتونی بصورت برجسته و متن های انگلیسی بر روی لباس به چشم میخورد.

 

امسال لباس بچگانه چی مده

شلوار های زاپ دار دوباره روی کار آمده اند.شلوار ها و کت های جین زاپ دار که ابتدا در پوشاک مردانه در سال های ۲۰۱۰ روی کار آمده بود و سپس به شلوار های زنانه و بچه گانه نیز سرایت کرده.امسال شلوار های زاپ دار پسرانه و دخترانه روی کار آمده بود و جزو پرطرفدار ترین شلوار ها به حساب می آمد.

امسال لباس بچه گانه چی مده؟یکی از مدل های امسال شلوار های زاپ دار میباشد.

 

جین همیشه پرطرفدار

یکی از پوشاکی که همواره پرطرفدار است و از مد نمی افتد با جرات میتوان گفت پوشاک تولید شده پارچه دنیم یا dungaree  است که همان پارچه لی معروف است.نوعی پارچه ای کتان و بافت راه راه  دارد که در پوشاک بچه گانه استفاده بسیاری میشود.مدلهایی متفاوتی از این پارچه تولید میشود که پرطرفدار ترین آنها شلوار جین یا لی است که بصورت ساده و زاپ دار تولید میشود.

 

امسال لباس بچانه چی مده

کیدی پوش
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *