واردات عمده لباس بچه گانه دخترانه از ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات مفید درباره خرید لباس کودک در ترکیهواردات مستقیم لباس بچه گانه کیلویی از استانبول

واردات لباس بچه گانه از ترکیه تحت قوانین و مقررات خاصی صورت می گیرد. آشنایی با این قوانین می تواند برای فعالین و حتی خریداران عمده مثمر ثمر واقع شود. حجم قابل توجه ای از وادرات عمده لباس به مدل های بچه گانه دخترانه و پسرانه تعلق دارد. به نظر شما چه روشی برای تهیه ارزان این محصولات در داخل کشور وجود دارد؟

واردات عمده لباس بچه گانه دخترانه از ترکیه

اطلاعات مفید درباره خرید لباس کودک در ترکیه

اطلاعات مفید درباره خرید لباس کودک در ترکیه طی سالهای اخیر افزایش مراودات تجاری ایران و ترکیه در صنایع مختلف، روند گسترش واردات انواع محصولات را به همراه داشته است. در این میان سهم قابل توجه ای از محصولات وارداتی به صنعت پوشاک تعلق دارد. انواع لباس زنانه، مردانه، بچه گانه از برندهای معتبر ترکیه ای که طرفداران خاص خود را نیز دارد.
قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا دو عامل مهم در جذب مشتریان ایرانی برای خرید انواع لباس کودک وارداتی از ترکیه هستند. برخی از افراد برای خریدهای سالیانه خود، به سفرهای توریستی در شهرهایی مانند استامبول می روند و از مراکز خرید بزرگ این شهر لباس های مدنظر خود را تهیه می کنند.
در این میان اطلاع از برخی قوانین برای فعالین و خریداران عمده لباس کودک  از ترکیه می تواند مفید باشد. معمولاً سه روش برای واردات انواع لباس به بازار داخلی وجود دارد که عبارت است از:

۱-ترخیص انواع پوشاک و ارسال آنها با اتوبوس های خط استانبول به تبریز

۲-واردات با کارت بازرگانی و از طریق مرز بازرگان

۳-ثبت سفارش و هماهنگی با شرکت های باربری فعال در تبریز

۴-واردات از طریق مرز هوایی به فرودگاه های بین المللی سراسر کشور

تمامی این شیوه ها قوانین و مقررات خاص خود را دارند. به عنوان مثال برای واردات لباس بچه گانه کیلویی از مرز هوایی، هر فرد تنها می تواند حجم مشخصی از این محصولات را وارد نماید. خرید و واردات بیش از وزن تعیین شده در قوانین گمرکی، جریمه نقدی و ضبط بار را به همراه خواهد داشت.

واردات مستقیم لباس بچه گانه کیلویی از استانبول

واردات مستقیم لباس بچه گانه کیلویی از استانبول بدون شک واردات مستقیم لباس بچه گانه کیلویی و عمده، چالش ها و مشکلات زیادی را برای فعالین و به ویژه افرادی که تجربه کافی در این مسیر ندارند را به همراه خواهد داشت. به همین منظور استفاده از مشاوره شرکت های خدماتی و سفارش خرید عمده از واردکنندگان پوشاک می تواند خطر ریسک احتمالی را کاهش دهد.
در این مرکز به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای، نمایندگان فروش عمده در زمینه خرید لباس بچه گانه مارک از ترکیه فعالیت دارند. امکان سفارش عمده، کسب اطلاع از نوسانات بازار ترکیه، اعلام قیمت روز محصولات برندهای معتبر و ثبت سفارش برای خریداران داخلی از جمله خدمات فروش این مرکز به شمار می آیند.

کیدی پوش
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.